2. Procedure
Procedure
Title: AI 2026-0151 - Levering berkenrijsbezems
Description: Levering berkenrijsbezems De Opdracht bestaat uit het leveren van Berkenrijsbezems. In hoofdstuk 1 en het Programma van Eisen van deze Leidraad is de gedetailleerde omschrijving van de Opdracht en de daaraan gestelde eisen opgenomen.
Internal identifier: AI 2026-0151
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39224100 Brooms
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De maximale omvang van de af te sluiten Raamovereenkomst bedraagt 260.000 bezems. Dit aantal heeft betrekking op de volledige looptijd van de Raamovereenkomst van maximaal vier jaar, bestaande uit een initiële looptijd van twee jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AI 2026-0151
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39224100 Escobas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: