2. Procedure
Procedure
Title: Aansprakelijkheidsverzekering Gemeente Breda
Description: Het betreft de aansprakelijkheidsverzekering van de Gemeente Breda De overeenkomst wordt per 01 januari 2027 aangegaan voor de duur van 24 maanden (01 januari 2029) en een stilzwijgende verlengingsoptie van telkens 12 maanden.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst wordt per 01 januari 2027 aangegaan voor de duur van 24 maanden (01 januari 2029) en een stilzwijgende verlengingsoptie van telkens 12 maanden.