2. Procedure
Procedure
Title: Consumptietracker 2027-2030
Description: Consumptietracker 2027 – 2030: VLAM wil de totale consumptie van de producten waarvoor VLAM promotie voert en van hun alternatieven/concurrenten in kaart brengen en dit op basis van ‘day after recall’-bevragingen. Via de opdrachten in dit raamcontract wil VLAM weten hoeveel van die producten naast thuisverbruik/retail in België geconsumeerd worden via foodservices en dit voor de volgende 4 kalenderjaren 2027 t.e.m. 2030.
Internal identifier: VLAM/2026/10
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79310000 Market research services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Consumptietracker 2027 – 2030
Internal identifier: 1
677234-2026 - Mededinging
België – Uitvoeren van marktonderzoek – Consumptietracker 2027-2030
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: Consumptietracker 2027-2030
Interne identificatiecode: VLAM/2026/10
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79310000 Uitvoeren van marktonderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Consumptietracker 2027 – 2030
Interne identificatiecode: 1