Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Place of performance
Postal address: ul. M. Konopnickiej 12
Town: Kamienica Polska
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Cyfrowe rozwiązania dla Gminy Kamienica Polska
Opis: Opis sposobu przygotowania oferty składanej w formie elektronicznej: 1) Wykonawca, chcąc przystąpić do udziału w postępowaniu, loguje się na Platformie, następnie w menu ”Ogłoszenia” wyszukuje niniejsze postępowanie, otwiera je klikając w jego temat i na karcie ”Informacje ogólne” korzysta z funkcji Zgłoś udział w postępowaniu; 2) w przypadku, gdy Wykonawca nie posiada konta na Platformie, należy skorzystać z funkcji Zarejestruj. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego Wykonawca otrzyma wiadomość email na zdefiniowany adres poczty elektronicznej, z opcją aktywacji konta. Aktywacja konta jest konieczna do zakończenia procesu rejestracji i umożliwia zalogowanie się na Platformie; 3) oferta wraz ze stanowiącymi jej integralną część załącznikami, powinna być podpisana ważnym kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez osobę (osoby) uprawnione do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumentach rejestrowych, właściwych dla formy organizacyjnej Wykonawcy; 4) jeżeli umocowanie dla osób podpisujących ofertę nie wynika z dokumentów rejestrowych, Wykonawca do oferty powinien dołączyć dokument pełnomocnictwa udzielonego przez osoby uprawnione i obejmujące swym zakresem umocowanie do złożenia oferty lub do złożenia oferty i podpisania umowy. Pełnomocnictwo powinno zostać złożone w oryginale, w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo w elektronicznej kopii dokumentu poświadczonej notarialnie za zgodność z oryginałem przez notariusza przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego; 5) oferta powinna zostać załączona na Platformie, na karcie ”Oferta/Załączniki”, w tabeli ”Oferta”, za pomocą opcji Załącz ofertę, następnie Wybierz plik i użycie przycisku Załącz; 6) załączniki do oferty powinny zostać załączone na Platformie, na karcie ”Oferta/Załączniki”, w tabeli ”Załączniki”, za pomocą opcji Załącz plik, następnie Wybierz plik i użycie przycisku Załącz (każdy z załączników należy dodać oddzielnie); 7) wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, które Wykonawca chce zastrzec jako tajemnicę przedsiębiorstwa, powinny zostać załączone na Platformie, w osobnym pliku, na karcie ”Oferta/Załączniki”, w tabeli ”Część oferty stanowiąca tajemnicę przedsiębiorstwa”, za pomocą opcji Załącz plik, następnie Wybierz plik i użycie przycisku Załącz. Zaleca się, aby plik z tajemnicą przedsiębiorstwa nie zawierał w swojej treści informacji jawnych (np. uzasadnienia zastrzeżenia); 8) potwierdzeniem prawidłowo załączonego pliku jest automatyczne wygenerowanie przez Platformę komunikatu systemowego o treści ”Plik został poprawnie przesłany na platformę; 9) ostateczne złożenie oferty wraz z załącznikami Wykonawca musi potwierdzić klikając na karcie ”Oferta/Załączniki” w przycisk Złóż ofertę; 10) złożenie oferty zostanie potwierdzone komunikatem systemowym z podaniem terminu jej złożenia oraz aktywowana zostanie dla Wykonawcy możliwość pobrania, w stosunku do każdego z przesłanych plików, automatycznie wystawionego przez Platformę dokumentu EPO (Elektroniczne Potwierdzenie Odbioru), będącego dowodem potwierdzającym fakt i czas dostarczenia Zamawiającemu pliku za pośrednictwem Platformy. 17.7. Do upływu terminu składania ofert, Wykonawca za pośrednictwem Platformy, może wprowadzić zmiany do złożonej oferty lub wycofać ofertę, używając opcji Wycofaj ofertę (karta ”Oferta/Załączniki”). Po wycofaniu oferty Wykonawca może usunąć załączone pliki, zaznaczając pozycje do usunięcia i klikając w przycisk Usuń zaznaczone. 17.8. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy znajduje się na stronie internetowej https://eProPublico.pl/,przycisk ” Instrukcja Wykonawcy
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.1.9.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Tytuł: Cyfrowe rozwiązania dla Gminy Kamienica Polska Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie e-usług oraz systemów informatycznych na potrzeby zwiększenia dostępności cyfrowej, poprawy cyberbezpieczeństwa, digitalizacji wraz zakupem niezbędnego sprzętu w ramach realizacji projektu "Cyfrowe rozwiązania dla Gminy Kamienica Polska".
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie e-usług oraz systemów informatycznych na potrzeby zwiększenia dostępności cyfrowej, poprawy cyberbezpieczeństwa, digitalizacji wraz zakupem niezbędnego sprzętu w ramach realizacji projektu "Cyfrowe rozwiązania dla Gminy Kamienica Polska". Przedmiot zamówienia podzielony jest na następujące części: Część I: Temat: – Wdrożenie e-usług i systemów dla Gminy Kamienica Polska wraz z zakupem niezbędnego sprzętu i oprogramowania w ramach realizacji projektu "Cyfrowe rozwiązania dla Gminy Kamienica Polska". Opis: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ (zad. 1.1 – zad. 1.26).
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.1.9.2026-1
Główna klasyfikacja (cpv): 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania
Część zamówienia: LOT-0002
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie e usług oraz systemów informatycznych na potrzeby zwiększenia dostępności cyfrowej, poprawy cyberbezpieczeństwa, digitalizacji wraz zakupem niezbędnego sprzętu w ramach realizacji projektu "Cyfrowe rozwiązania dla Gminy Kamienica Polska". Przedmiot zamówienia podzielony jest na następujące części: Część II: Temat: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem w ramach realizacji projektu "Cyfrowe rozwiązania dla Gminy Kamienica Polska" . Opis: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ (zad. 2.1 – zad. 2.3).
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.1.9.2026-2
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213000 Komputery osobiste
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30231300 Monitory ekranowe