2. Procedure
Procedure
Title: Fotovoltaická elektrárna pro sklad sena a pavilon afrických kopytníků
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba nového fotovoltaického systému, který zajišťuje značné úspory nákladů vynaložených na elektrické energie. Předmětem realizace jsou dvě stanoviště: pavilon afrických kopytníků a sklad sena v areálu Radčická.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 09332000 Solar installation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1