2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Gminy Sobótka oraz jednostek podległych w roku 2027
Description: 2. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i odkup energii wytworzonej w instalacji OZE, zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami jakościowymi Ustawy Prawo Energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 43 z późn. zm.) oraz przepisami wykonawczymi w szcze-gólności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szcze-gólnych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego, dla podmiotowych punktów po-boru biorących udział w Postępowaniu na potrzeby oświetlenia ulicznego oraz budynków i obiektów należących do Zamawiającego i jego jednostek organizacyjnych, zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej SWZ w okresie od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.12.2026 r. do 31.12.2027 r.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 2. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i odkup energii wytworzonej w instalacji OZE, zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami jakościowymi Ustawy Prawo Energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 43 z późn. zm.) oraz przepisami wykonawczymi w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczególnych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego, dla podmiotowych punktów po-boru biorących udział w Postępowaniu na potrzeby oświetlenia ulicznego oraz budynków i obiektów należących do Zamawiającego i jego jednostek organizacyjnych, zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej SWZ w okresie od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.12.2026 r. do 31.12.2027 r.
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001