677368-2026 - Competition
Greece – Desktop computer – Προμήθεια Μηχανογραφικού Εξοπλισμού για τις Αίθουσες Εξέτασης Υποψηφίων Οδηγών των Διευθύνσεων Μεταφορών και Επικοινωνιών Π.Κ.Μ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια Μηχανογραφικού Εξοπλισμού για τις Αίθουσες Εξέτασης Υποψηφίων Οδηγών των Διευθύνσεων Μεταφορών και Επικοινωνιών Π.Κ.Μ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εκσυγχρονισμένου και αναβαθμισμένου υλικοτεχνικού εξοπλισμού, σύμφωνα με τα αρ. Δ30/Α3/159753/02-10-2025 & Δ30/Α3/204416/09-12-2025 έγγραφα του Υπουργείου Υποδομών & Μεταφορών (Α.Δ.Α: ΨΡ94465ΧΘΞ-699 & 9ΗΡ1465ΧΘΞ-ΓΙΙ αντίστοιχα) για την εγκατάστασή του στις αίθουσες θεωρητικών εξετάσεων των Υπηρεσιών Μεταφορών και Επικοινωνιών. Ο εξοπλισμός που θα αποκτηθεί με την εκτέλεση του εν θέματι έργου θα καλύψει τις ανάγκες των αιθουσών εξέτασης υποψηφίων οδηγών, για το σύνολο των Διευθύνσεων Μεταφορών & Επικοινωνιών των επτά Περιφερειακών Ενοτήτων της Π.Κ.Μ., όσον αφορά την υποδομή εξετάσεων, την επιχειρησιακή συνέχεια, τη δικτυακή παραμετροποίηση και τη δυνατότητα επιτόπιων λειτουργικών ελέγχων. Οι υποψήφιοι Ανάδοχοι θα πρέπει να καταθέσουν προσφορά για το σύνολο των ειδών εξοπλισμού
Internal identifier: 536209
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
Additional classification (cpv): 30231320 Touch screen monitors, 30231310 Flat panel displays, 30232100 Printers and plotters, 31154000 Uninterruptible power supplies, 32420000 Network equipment, 30213100 Portable computers, 30237240 Web camera, 32342100 Headphones
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Προμήθεια Μηχανογραφικού Εξοπλισμού για τις Αίθουσες Εξέτασης Υποψηφίων Οδηγών των Διευθύνσεων Μεταφορών και Επικοινωνιών Π.Κ.Μ.
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εκσυγχρονισμένου και αναβαθμισμένου υλικοτεχνικού εξοπλισμού, σύμφωνα με τα αρ. Δ30/Α3/159753/02-10-2025 & Δ30/Α3/204416/09-12-2025 έγγραφα του Υπουργείου Υποδομών & Μεταφορών (Α.Δ.Α: ΨΡ94465ΧΘΞ-699 & 9ΗΡ1465ΧΘΞ-ΓΙΙ αντίστοιχα) για την εγκατάστασή του στις αίθουσες θεωρητικών εξετάσεων των Υπηρεσιών Μεταφορών και Επικοινωνιών. Ο εξοπλισμός που θα αποκτηθεί με την εκτέλεση του εν θέματι έργου θα καλύψει τις ανάγκες των αιθουσών εξέτασης υποψηφίων οδηγών, για το σύνολο των Διευθύνσεων Μεταφορών & Επικοινωνιών των επτά Περιφερειακών Ενοτήτων της Π.Κ.Μ., όσον αφορά την υποδομή εξετάσεων, την επιχειρησιακή συνέχεια, τη δικτυακή παραμετροποίηση και τη δυνατότητα επιτόπιων λειτουργικών ελέγχων Οι υποψήφιοι Ανάδοχοι θα πρέπει να καταθέσουν προσφορά για το σύνολο των ειδών εξοπλισμού