677415-2026 - Competition
Hungary – Repair and maintenance services of security equipment – Vagyonvédelemi rendszer: karbantartás, hibajavítás
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Vagyonvédelemi rendszer: karbantartás, hibajavítás
Description: Vállalkozási keretszerződés A MÁV Személyszállítási Zrt. autóbuszos üzletágának területén felszerelt vagyonvédelmi rendszerek karbantartása és 24 órás ügyeleti hibaelhárítása tárgyban (3 részben).
Internal identifier: EKR001330522026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50610000 Repair and maintenance services of security equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: rész: Keleti régió
Description: A tárgyi közbeszerzési eljárás 1. részének (Keleti Régió) tárgyát a MÁV Személyszállítási Zrt. autóbuszos üzletágának Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Bács-Kiskun, Békés és Csongrád-Csanád vármegye területén lévő telephelyein található vagyonvédelmi rendszerek karbantartási és 24 órás ügyeleti hibaelhárítási szolgáltatásainak elvégzése képezi. Az eljárás indításakor meglévő – a jelen szerződés tárgyát képező – vagyonvédelmi rendszerek száma a közbeszerzési eljárás megindításakor: 334 darab. A vagyonvédelmi rendszerekre vonatkozó részletes adatokat (elhelyezkedése, gyártója és mennyiségei) a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok tartalmazzák. Ajánlatkérő a vagyonvédelmi rendszereken 3 havonta csoportosan rendel meg karbantartási szolgáltatást (ütemterv) az Eszközlista.xls táblázatban szereplő, az adott karbantartási időszakban használatában lévő vagyonvédelmi rendszerekre. A mellékletekben megadott mennyiségek tervezett mennyiségek, azok lehívására Megrendelő nem vállal kötelezettséget, valamint azoktól a konkrét teljesítés(ek) során eltérhet. Az eseti hibafeltárási munka megrendelése eseti Hibabejelentéssel történik. Ajánlatkérő a szükséges eseti hibajavítási munkálatokat, szakmai- és Megrendelő igényeinek megfelelően rendeli meg. A nyertes Ajánlattevő köteles a hibajavítás során az eredeti védelmi szintet helyreállítani és a működőképes állapotot biztosítani a műszakilag lehetséges legrövidebb időn belül. A keretszerződés időtartama alatt Ajánlatkérő jogosult a használatában lévő telephelyeken felmerülő eszköz/rendszer leszerelési, átszerelési, visszatelepítési munkákat igényelni Nyertes Ajánlattevőtől. A 111 db objektumra vonatkozó részletes adatokat a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok (Telephelylista (részenként)) tartalmazzák. Ajánlatkérő az 1. rész esetén megkötésre kerülő szerződés alapján legfeljebb nettó 156 000 000,-Ft + ÁFA összeghatárig adhat le megrendeléseket. A megkötésre kerülő szerződés alapján kizárólag arra vállal kötelezettséget, hogy egyedi megrendelések és hibabejelentések leadására legalább a fenti, szerződésben megjelölt legnagyobb összeg (azaz nettó 156 000 000,- Ft + ÁFA) 70%-áig (azaz nettó 109 200 000,- Ft + ÁFA erejéig) sor kerül. Részletes előírásokat és paramétereket a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Internal identifier: EKR001330522026/1
Lot: LOT-0002
Title: rész: Központi régió
Description: A tárgyi közbeszerzési eljárás 2. részének (Központi Régió) tárgyát a MÁV Személyszállítási Zrt. autóbuszos üzletágának Budapest, valamint Pest, Komárom-Esztergom és Fejér vármegye területén lévő telephelyein található vagyonvédelmi rendszerek karbantartási és 24 órás ügyeleti hibaelhárítási szolgáltatásainak elvégzése képezi. A meglévő – a jelen szerződés tárgyát képező – vagyonvédelmi rendszerek száma a közbeszerzési eljárás megindításakor: 141 darab. A vagyonvédelmi rendszerekre vonatkozó részletes adatokat (elhelyezkedése, gyártója és mennyiségei) a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok tartalmazzák. Ajánlatkérő a vagyonvédelmi rendszereken 3 havonta csoportosan rendel meg karbantartási szolgáltatást (ütemterv) az Eszközlista.xls táblázatban szereplő, az adott karbantartási időszakban használatában lévő vagyonvédelmi rendszerekre. A mellékletekben megadott mennyiségek tervezett mennyiségek, azok lehívására Megrendelő nem vállal kötelezettséget, valamint azoktól a konkrét teljesítés(ek) során eltérhet. Az eseti hibafeltárási munka megrendelése eseti Hibabejelentéssel történik. Ajánlatkérő a szükséges eseti hibajavítási munkálatokat, szakmai- és Megrendelő igényeinek megfelelően rendeli meg. A nyertes Ajánlattevő köteles a hibajavítás során az eredeti védelmi szintet helyreállítani és a működőképes állapotot biztosítani a műszakilag lehetséges legrövidebb időn belül. A keretszerződés időtartama alatt Ajánlatkérő jogosult a használatában lévő telephelyeken felmerülő eszköz/rendszer leszerelési, átszerelési, visszatelepítési munkákat igényelni Nyertes Ajánlattevőtől. A 47 db objektumra vonatkozó részletes adatokat a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok (Telephelylista (részenként)) tartalmazzák. Ajánlatkérő a 2. rész esetén megkötésre kerülő szerződés alapján legfeljebb nettó 95 500 000, - Ft + ÁFA összeghatárig adhat le megrendeléseket. A megkötésre kerülő szerződés alapján kizárólag arra vállal kötelezettséget, hogy egyedi megrendelések és hibabejelentések leadására legalább a fenti, szerződésben megjelölt legnagyobb összeg (azaz nettó 95 500 000,- Ft + ÁFA) 70%-áig (azaz nettó 66 850 000,- Ft + ÁFA erejéig) sor kerül. Részletes előírásokat és paramétereket a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Internal identifier: EKR001330522026/2
Lot: LOT-0003
Title: rész: Nyugati régió
Description: A tárgyi közbeszerzési eljárás 3. részének (Nyugati Régió) tárgyát a MÁV Személyszállítási Zrt. autóbuszos üzletágának Baranya, Győr-Moson-Sopron, Somogy, Tolna, Vas, Veszprém és Zala vármegye területén lévő telephelyein található vagyonvédelmi rendszerek karbantartási és 24 órás ügyeleti hibaelhárítási szolgáltatásainak elvégzése képezi. A meglévő – a jelen szerződés tárgyát képező – vagyonvédelmi rendszerek száma a közbeszerzési eljárás megindításakor: 136 darab. A vagyonvédelmi rendszerekre vonatkozó részletes adatokat (elhelyezkedése, gyártója és mennyiségei) a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok tartalmazzák. Ajánlatkérő a vagyonvédelmi rendszereken 3 havonta csoportosan rendel meg karbantartási szolgáltatást (ütemterv) az Eszközlista.xls táblázatban szereplő, az adott karbantartási időszakban használatában lévő vagyonvédelmi rendszerekre. A mellékletekben megadott mennyiségek tervezett mennyiségek, azok lehívására Megrendelő nem vállal kötelezettséget, valamint azoktól a konkrét teljesítés(ek) során eltérhet. Az eseti hibafeltárási munka megrendelése eseti Hibabejelentéssel történik. Ajánlatkérő a szükséges eseti hibajavítási munkálatokat, szakmai- és Megrendelő igényeinek megfelelően rendeli meg. A nyertes Ajánlattevő köteles a hibajavítás során az eredeti védelmi szintet helyreállítani és a működőképes állapotot biztosítani a műszakilag lehetséges legrövidebb időn belül. A keretszerződés időtartama alatt Ajánlatkérő jogosult a használatában lévő telephelyeken felmerülő eszköz/rendszer leszerelési, átszerelési, visszatelepítési munkákat igényelni Nyertes Ajánlattevőtől. A 78 db objektumra vonatkozó részletes adatokat a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok (Telephelylista (részenként)) tartalmazzák. Ajánlatkérő a 3. rész esetén megkötésre kerülő szerződés alapján legfeljebb nettó 93 500 000, - Ft + ÁFA összeghatárig adhat le megrendeléseket. A megkötésre kerülő szerződés alapján kizárólag arra vállal kötelezettséget, hogy egyedi megrendelések és hibabejelentések leadására legalább a fenti, szerződésben megjelölt legnagyobb összeg (azaz nettó 93 500 000,- Ft + ÁFA) 70%-áig (azaz nettó 65 450 000,- Ft + ÁFA erejéig) sor kerül. Részletes előírásokat és paramétereket a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Internal identifier: EKR001330522026/3