677438-2026 - Competition
Netherlands – Insurance services – Aansprakelijkheids- en goedwerkgeverschapsverzekering t.b.v. Waterschap Limburg
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Aansprakelijkheids- en goedwerkgeverschapsverzekering t.b.v. Waterschap Limburg
Description: Dit is de Europese Openbare aanbesteding voor de aansprakelijkheids- en goedwerkgeverschapsverzekering voor Waterschap Limburg. Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de aansprakelijkheidsverzekering inclusief goedwerkgeverschap voor waterschappen wordt aangegaan. Zie aanbestedingsdocument
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Uit de raming van de Opdracht is gebleken dat de totale opdrachtwaarde de Europese drempel voor diensten overstijgt. Derhalve wordt de Opdracht middels een Europese aanbestedingsprocedure in de markt gezet. Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het aantal marktpartijen.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66000000 Financial and insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Dit is de Europese aanbesteding voor de aansprakelijkheids- en goedwerkgeverschapsverzekering voor Waterschap Limburg. Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de aansprakelijkheidsverzekering inclusief goedwerkgeverschap voor waterschappen wordt aangegaan. Zie aanbestedingsdocument
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing