677480-2026 - Competition
Romania – Toll equipment – Piese pentru rețeaua de Fibră Optică ce deservește instalațiile de comunicații din Metrou; Piese de schimb pentru sistemul de taxare din Metrou; Piese de schimb pentru Automatele de Vândut Cartele
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Piese pentru rețeaua de Fibră Optică ce deservește instalațiile de comunicații din Metrou; Piese de schimb pentru sistemul de taxare din Metrou; Piese de schimb pentru Automatele de Vândut Cartele
Description: Achiziţia de ”Piese pentru rețeaua de Fibră Optică – Lot 1, Piese pentru rețeaua de Fibră Optică, Interlocking – siguranța traficului – Lot 2, Piese pentru aparate de taxare - validatoare CCS KGB2005 și porți batante Logic01 – Lot 3, Piese pentru automate vândut cartele – mașina de emis carduri magnetice CCS, reîncărcare carduri contactless Myfare și acceptoare bancnote MEI – Lot 4”, conform specificațiilor din Caietul de sarcini. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 20 Entitatea contractantă va răspunde la solicitările de clarificări în a 11-a zi dinainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub)
Internal identifier: 13863739_2026_PAAPD1587362
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34927000 Toll equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Piese pentru rețeaua de Fibră Optică
Description: Furnizare de Piese pentru rețeaua de Fibră Optică conform cerinţelor din Caietul de sarcini.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 32422000 Network components
Lot: LOT-0002
Title: Piese pentru rețeaua de fibră optică, interlocking – siguranța traficului
Description: Furnizare de Piese pentru rețeaua de fibră optică, interlocking – siguranța traficului conform cerinţelor din Caietul de sarcini.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Piese pentru aparatele de taxare – validatoare CCS KGB2005 și porți batante Logic01
Description: Furnizare de Piese pentru aparatele de taxare – validatoare CCS KGB2005 și porți batante Logic01 conform cerinţelor din Caietul de sarcini.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Piese pentru automate de vândut cartele – mașină de emis carduri magnetice CCS, reîncărcare carduri contactless Myfare și acceptoare bancnote MEI
Description: Furnizare de Piese pentru automate de vândut cartele – mașină de emis carduri magnetice CCS, reîncărcare carduri contactless Myfare și acceptoare bancnote MEI conform cerinţelor din Caietul de sarcini.
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 30144200 Ticket-issuing machines