See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa aparatury naukowo - badawczej dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 10 części.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa aparatury naukowo-badawczej dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 10 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 10 do SWZ (Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: EZ-p.26.1.11.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 42163000 Steam generators, 42163000 Steam generators, 33114000 Spectroscopy devices, 38410000 Metering instruments, 38341000 Apparatus for measuring radiation, 38341400 Geiger counters, 33152000 Incubators, 39162110 Teaching supplies, 33123210 Cardiac-monitoring devices, 33172100 Anaesthesia devices, 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Automatyczna wytwornica pary z dodatkowym zbiornikiem dla Katedry Inżynierii i Maszyn Spożywczych
Description: Część 1 - Automatyczna wytwornica pary z dodatkowym zbiornikiem dla Katedry Inżynierii i Maszyn Spożywczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 42163000 Steam generators
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Zestaw do wyznaczania wydajności kwantowej proszków oraz płytek w oparciu o spektrofluorymetr JASCO FP-850 dla Katedry Biofizyki
Description: Część 2 - Zestaw do wyznaczania wydajności kwantowej proszków oraz płytek w oparciu o spektrofluorymetr JASCO FP-850 dla Katedry Biofizyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2 do SWZ
Internal identifier: Część 2
Additional classification (cpv): 33114000 Spectroscopy devices
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Stacjonarny przyrząd do pomiaru chropowatości i konturu dla Katedry Eksploatacji Maszyn i Zarządzania Procesami Produkcyjnymi,
Description: Część 3 - Stacjonarny przyrząd do pomiaru chropowatości i konturu dla Katedry Eksploatacji Maszyn i Zarządzania Procesami Produkcyjnymi, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 3 do SWZ
Internal identifier: Część 3
Main classification (cpv): 38410000 Metering instruments
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Mobilny profilometr dla Katedry Eksploatacji Maszyn i Zarządzania Procesami Produkcyjnymi
Description: Część 4 - Mobilny profilometr dla Katedry Eksploatacji Maszyn i Zarządzania Procesami Produkcyjnymi, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 4 do SWZ.
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - Zestaw do pomiaru promieniowania jonizującego (licznik typu GM) dla Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami,
Description: Część 5 - Zestaw do pomiaru promieniowania jonizującego (licznik typu GM) dla Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 5 do SWZ.
Internal identifier: Część 5
Main classification (cpv): 38341000 Apparatus for measuring radiation
Additional classification (cpv): 38341400 Geiger counters
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - Inkubator CO2 do hodowli komórkowych dla Instytutu Biologicznych Podstaw Produkcji Zwierzęcej,
Description: Część 6 - Inkubator CO2 do hodowli komórkowych dla Instytutu Biologicznych Podstaw Produkcji Zwierzęcej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 6 do SWZ.
Internal identifier: Część 6
Main classification (cpv): 33152000 Incubators
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 - Robot czworonożny do zastosowań badawczo-dydaktycznych dla Instytutu Biologicznych Podstaw Produkcji Zwierzęcej,
Description: Część 7 - Robot czworonożny do zastosowań badawczo-dydaktycznych dla Instytutu Biologicznych Podstaw Produkcji Zwierzęcej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 7 do SWZ.
Internal identifier: Część 7
Main classification (cpv): 39162110 Teaching supplies
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 - Kardiomonitor dla Katedry i Kliniki Chirurgii Zwierząt
Description: Część 8 - Kardiomonitor dla Katedry i Kliniki Chirurgii Zwierząt, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 8
Main classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 - Aparat do znieczulania wziewnego dla Katedry i Kliniki Chirurgii Zwierząt,
Description: Część 9 - Aparat do znieczulania wziewnego dla Katedry i Kliniki Chirurgii Zwierząt, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 9 do SWZ.
Internal identifier: Część 9
Main classification (cpv): 33172100 Anaesthesia devices
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 - Przenośny Ultrasonograf z kolorowym Dopplerem dla Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych Zwierząt,
Description: Część 10 - Przenośny Ultrasonograf z kolorowym Dopplerem dla Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych Zwierząt, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 10 do SWZ.
Internal identifier: Część 10
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: EZ-p.26.1.11.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42163000 Generatory pary, 42163000 Generatory pary, 33114000 Urządzenia do spektroskopii, 38410000 Przyrządy pomiarowe, 38341000 Aparatura do mierzenia promieniowania, 38341400 Liczniki Geigera, 33152000 Inkubatory, 39162110 Sprzęt dydaktyczny, 33123210 Urządzenia do monitorowania czynności serca, 33172100 Urządzenia do anestezji, 33112200 Aparaty ultrasonograficzne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Główna klasyfikacja (cpv): 42163000 Generatory pary
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33114000 Urządzenia do spektroskopii
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Główna klasyfikacja (cpv): 38410000 Przyrządy pomiarowe
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Główna klasyfikacja (cpv): 38341000 Aparatura do mierzenia promieniowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38341400 Liczniki Geigera
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Główna klasyfikacja (cpv): 33152000 Inkubatory
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Główna klasyfikacja (cpv): 39162110 Sprzęt dydaktyczny
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Główna klasyfikacja (cpv): 33123210 Urządzenia do monitorowania czynności serca
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Główna klasyfikacja (cpv): 33172100 Urządzenia do anestezji
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Główna klasyfikacja (cpv): 33112200 Aparaty ultrasonograficzne