677518-2026 - Competition
Poland – Computer equipment and supplies – Zakup sprzętu w ramach zadania „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w szkołach prowadzonych przez Powiat Żyrardowski”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup sprzętu w ramach zadania „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w szkołach prowadzonych przez Powiat Żyrardowski”
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu i oprogramowania w ramach zadania „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w szkołach prowadzonych przez Powiat Żyrardowski” w ramach projektu unijnego FEMA.05.03-IP.01-05XF/24.
Internal identifier: ZP.272.5.19.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 72511000 Network management software services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I: Zakup sprzętu i oprogramowania dla Zespołu Szkół nr 1 w Żyrardowie
Description: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach zadania „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w szkołach prowadzonych przez Powiat Żyrardowski”.
Lot: LOT-0002
Title: Część II: Zakup sprzętu i oprogramowania dla Zespołu Szkół Nr 2 w Żyrardowie
Lot: LOT-0003
Title: Część III: Zakup sprzętu i oprogramowania dla Zespołu Szkół nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wiskitkach
Lot: LOT-0004
Title: Zakup sprzętu i oprogramowania dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Żyrardowie
Lot: LOT-0005
Title: Część V: Zakup sprzętu i oprogramowania dla Zespołu Szkół w Mszczonowie
677518-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.272.5.19.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72511000 Usługi zarządzania oprogramowaniem sieciowym
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005