677664-2026 - Competition
Poland – Railway transport services – Kompleksowa obsługa infrastruktury kolejowej PGG S.A. Oddział KWK ROW z podziałem na zadania.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowa obsługa infrastruktury kolejowej PGG S.A. Oddział KWK ROW z podziałem na zadania.
Description: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. 2024 poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowa obsługa infrastruktury kolejowej PGG S.A. Oddział KWK ROW z podziałem na zadania: Zadanie nr 1 – Wykonywanie przewozów i manewrów dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice i Ruch Chwałowice Zadanie nr 2 – Wykonywanie przewozów i manewrów dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel Zadanie nr 3 – Zarządzanie infrastrukturą kolejową PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice i Ruch Chwałowice Zadanie nr 4 – Zarządzanie infrastrukturą kolejową PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 482600262
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60200000 Railway transport services
Additional classification (cpv): 63711000 Support services for railway transport, 79993000 Building and facilities management services, 34632000 Railways traffic-control equipment, 50225000 Railway-track maintenance services, 45221112 Railway bridge construction work, 45221122 Railway viaduct construction work, 45234000 Construction work for railways and cable transport systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - Wykonywanie przewozów i manewrów dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice i Ruch Chwałowice.
Description: 1. Zadanie nr 1 - Wykonywanie przewozów i manewrów dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice i Ruch Chwałowice. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 482600262 - zadanie nr 1
Additional classification (cpv): 63711000 Support services for railway transport
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Wykonywanie przewozów i manewrów dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel.
Description: 1. Zadanie nr 2 - Wykonywanie przewozów i manewrów dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 482600262 - zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - Zarządzanie infrastrukturą kolejową PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice i Ruch Chwałowice.
Description: 1. Zadanie nr 3 - Zarządzanie infrastrukturą kolejową PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice i Ruch Chwałowice. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 482600262 - zadanie nr 3
Main classification (cpv): 79993000 Building and facilities management services
Additional classification (cpv): 34632000 Railways traffic-control equipment, 50225000 Railway-track maintenance services, 45221112 Railway bridge construction work, 45221122 Railway viaduct construction work, 45234000 Construction work for railways and cable transport systems
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - Zarządzanie infrastrukturą kolejową PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel.
Description: 1. Zadanie nr 4 - Zarządzanie infrastrukturą kolejową PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 482600262 - zadanie nr 4
677664-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 482600262
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60200000 Usługi transportu kolejowego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 63711000 Usługi dodatkowe w zakresie transportu kolejowego, 79993000 Usługi zarządzania obiektami budowlanymi i urządzeniami, 34632000 Urządzenia do sterowania ruchem kolejowym, 50225000 Usługi w zakresie konserwacji torów kolejowych, 45221112 Roboty budowlane w zakresie mostów kolejowych, 45221122 Roboty budowlane w zakresie wiaduktów kolejowych, 45234000 Roboty budowlane w zakresie budowy kolei i systemów transportu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 482600262 - zadanie nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 63711000 Usługi dodatkowe w zakresie transportu kolejowego
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 482600262 - zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 482600262 - zadanie nr 3
Główna klasyfikacja (cpv): 79993000 Usługi zarządzania obiektami budowlanymi i urządzeniami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34632000 Urządzenia do sterowania ruchem kolejowym, 50225000 Usługi w zakresie konserwacji torów kolejowych, 45221112 Roboty budowlane w zakresie mostów kolejowych, 45221122 Roboty budowlane w zakresie wiaduktów kolejowych, 45234000 Roboty budowlane w zakresie budowy kolei i systemów transportu
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 482600262 - zadanie nr 4