2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de elaborare a documentației tehnico-economice (Studii de teren, SF, DTAC, PT+DE) și asistență tehnică pentru obiectivul: „Dezvoltarea Infrastructurii rutiere de interes județean - Drum de legătură între nodul Ciurila propus de MT pe autostrada A3 Km 33 și Centura Metropolitană TR 35”.
Description: Servicii de elaborare a documentației tehnico-economice (Studii de teren, SF, DTAC, PT+DE) și asistență tehnică pentru obiectivul: „Dezvoltarea Infrastructurii rutiere de interes județean - Drum de legătură între nodul Ciurila propus de MT pe autostrada A3 Km 33 și Centura Metropolitană TR 35” conform documentatiei de atribuire Numărul de zile pana la care se pot solicita clarificari înainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari transmise în a 11 zi înainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 428811020265125
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71322500 Engineering-design services for traffic installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Servicii de elaborare a documentației tehnico-economice (Studii de teren, SF, DTAC, PT+DE) și asistență tehnică pentru obiectivul: „Dezvoltarea Infrastructurii rutiere de interes județean - Drum de legătură între nodul Ciurila propus de MT pe autostrada A3 Km 33 și Centura Metropolitană TR 35” conform documentatiei de atribuire
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 71322300 Bridge-design services, 71356200 Technical assistance services