See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Thema Ruimte - dienst Openbare Werken. Heraanleg Grote Markt: Rioleringswerken met aansluitend wegenwerken en inrichting
Description: De werken omvatten de heraanleg van de Grote Markt in Aalst. Er wordt een gescheiden rioleringsstelsel aangelegd en nadien volgt de heraanleg van het plein met een nieuwe verharding in natuursteen. Bij de heraanleg horen ook nieuwe bomen. De locatie van de 17 nieuwe bomen met open kruin worden zorgvuldig gekozen en besproken met hulpdiensten zodat doorgang van hulpdiensten, maar ook organisatie van evenementen en zaterdagmarkt op elkaar zijn afgestemd. Bij de heraanleg van het plein wordt een Beoveld voorzien met ondergrondse boringen voor de natuurlijke verwarming van het belfort en het oude stadhuis. De werken omvatten onder meer: - Voorbereidende op- en afbraakwerken van bestaande wegverharding, voetpaden, van plaatselijke en lijnvormige elementen en bestaande riolering; - Grondwerken nodig voor de uitvoering van de werken volgens aanduiding op lengte- en dwarsprofielen; - Aanleg van onderfunderingen en funderingen (incl. met infiltratiekokers en waterbufferende fundering); - Aanleg van een gescheiden rioleringsstelsel (DWA en RWA); - Maken van huis- en straatkolkaansluitingen; - Aanleg van het plein en aanpalende straten in natuursteen; - Aanleg boordstenen-watergreppels; - Aanleg van boomvakken; - Aanleg Beoveld voor verwarming en passieve koeling van het belfort en oud stadhuis; - Plaatsen van straatmeubilair (zitbanken, hulzen voor Kerstbomen/vlaggenmasten, boombeugels, boomspiegels, verlichtingsmasten); - Verplaatsen standbeeld Dirk Martens.
Internal identifier: PPP091-5285/6402/26/I-63
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 26/I-63_1