677720-2026 - Competition
Bulgaria – Hardware – „Доставка на строителни конструкции, железарски и строителни материални и свързани с тях изделия, помощни строителни материали за срок от 12 месеца за нуждите на ТП „ДГС Царево“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на строителни конструкции, железарски и строителни материални и свързани с тях изделия, помощни строителни материали за срок от 12 месеца за нуждите на ТП „ДГС Царево“
Description: Избраният за изпълнител на обществената поръчка, следва да извършва за срок от 12 (дванадесет) месеца, считано от подписването на договора, доставка чрез покупка на строителни конструкции, железарски и строителни материални и свързани с тях изделия, помощни строителни материали, по предмет и обем, съгласно документацията и техническата спецификация, която е част от нея.
Internal identifier: 609907
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44316400 Hardware
5. Lot
Lot: LOT-0001