See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa preparatów leczniczych (leki z programów lekowych)
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa produktów leczniczych refundowanych w ramach programów lekowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2– Formularz asortymentowo-cenowy Zamówienie obejmuje 15 pakietów
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Procedura przyspieszona: art. 138 ust. 2 pkt. 2 Pzp. Przyspieszenie procedury postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych jest konieczne z uwagi na potrzebę zapewnienia ciągłości dostaw leków oraz zabezpieczenia prawidłowej i nieprzerwanej realizacji świadczeń zdrowotnych przez Szpital. Obowiązująca umowa na dostawę przedmiotowych produktów leczniczych wygasa z dniem 10.11.2026 r. Dotychczasowe dostawy leków realizowane były w ilościach zabezpieczających zapotrzebowanie Szpitala na okres około 3 miesięcy, w związku z czym posiadane zapasy nie zapewnią możliwości dalszego nieprzerwanego prowadzenia terapii po zakończeniu obowiązywania obecnej umowy. Produkty lecznicze objęte postępowaniem są wykorzystywane w leczeniu pacjentów zakwalifikowanych do programów lekowych. Zapewnienie ich dostępności ma bezpośrednie znaczenie dla zachowania ciągłości terapii, zgodności prowadzonego leczenia z obowiązującymi programami lekowymi oraz prawidłowej realizacji świadczeń zdrowotnych przez Szpital. Z uwagi na termin zakończenia obowiązującej umowy, konieczne jest odpowiednio wczesne przeprowadzenie postępowania, tak aby możliwe było jego zakończenie, zawarcie nowej umowy oraz zapewnienie dostaw produktów leczniczych bez powstania przerwy pomiędzy kolejnymi okresami realizacji zamówienia. Niedochowanie odpowiedniego terminu przeprowadzenia postępowania może skutkować brakiem możliwości terminowego zabezpieczenia dostaw leków, a w konsekwencji stworzyć ryzyko zakłócenia ciągłości terapii pacjentów objętych programami lekowymi. Mając na uwadze powyższe, przyspieszenie procedury postępowania jest uzasadnione koniecznością zapewnienia ciągłości dostaw produktów leczniczych, zabezpieczenia potrzeb Szpitala oraz zapewnienia pacjentom nieprzerwanego dostępu do terapii w ramach realizowanych programów lekowych.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1 Adagrasibum 200mg x 180 tabl. dostępny w ramach programu lekowego.
Description: zgodnie z Formularzem asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 2
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2 Alpelisibum tabl.powl. 150 mg x 56 tabl. dostępny w ramach programu lekowego.
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3 Alpelisibumtabl.powl. 200 mg x 28 tabl.dostępny w ramach programu lekowego.
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4 Alpelisibum tabl.powl. 50mg + 200mg x 56 tabl. (28x50mg + 28x200mg) dostępny w ramach programu lekowego.
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5 Nintedanibum 0,1g x 60 kaps. miękkich dostępny w ramach programu lekowego. wymagany zakres refundacji to: B.87 i B.135
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6 Nintedanibum 0,15g x 60 kaps. miękkich dostępny w ramach programu lekowego. wymagany zakres refundacji to: B.87 i B.135
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7 Ofatumumabum roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu 20 mg x 1 wstrz. dostępny w ramach programu lekowego.
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8 Pentozanu wielosiarczan sodowy100mg x 90 kaps. dostępny w ramach programu lekowego.
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9 Ribociclibum tabl.powl. 200 mg x 42 tabl. dostępny w ramach programu lekowego.
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10 Ribociclibum tabl.powl. 200mg x 63 tabl. dostępny w ramach programu lekowego.
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11 Siponimodum tabl. powlekane 0,25mg x 12 tabl. dostępny w ramach programu lekowego.
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12 Siponimodum tabl. powlekane 1 mg x 28 tabl. dostępny w ramach programu lekowego.
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13 Siponimodum tabl. powlekane 2 mg x 28 tabl. dostępny w ramach programu lekowego.
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14 Toripalimab koncentrat do sp.roztw.do infuzji 240mg/6ml x 1 fiol. dostępny w ramach programu lekowego.
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15 Tremelimumabum koncentrat do sp.roztw.do infuzji 300mg/15ml x 1 fiol. dostępny w ramach programu lekowego.