2. Procedure
Procedure
Title: Programinės įrangos
Description: Pirkimo objektas skaidomas į keturias dalis. Perkančioji organizacija numato įsigyti naudojamų keturių skirtingų programinių įrangų naudojimo licencijų pratęsimus: 1. Magnet Graykey Online (2 vnt., 24 mėn.); 2. Magnet Axiom Premier (2 vnt., 12 mėn.); 3. Magnet Axiom (4 vnt., 12 mėn.); 4. Cellebrite Inseyets Pro PA Stand Alone (4 vnt., 12 mėn.). Išsamesni reikalavimai pirkimo objektams nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 1 priede „Techninės specifikacija“.
Internal identifier: 2026-09-28 Nr. VPK-1(26)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48517000 IT software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Magnet Graykey Online
Description: Po vieną licenciją perkančiosios organizacijos Vilniuje dirbantiems ekspertams ir Klaipėdos skyriaus ekspertams.
Internal identifier: 1
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Magnet Axiom Premier
Description: Po vieną licencijos vienetą Vilniuje dirbantiems perkančiosios organizacijos ekspertams ir Klaipėdos skyriaus ekspertams.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Magnet Axiom
Description: Po du licencijų vienetus Vilniuje dirbantiems perkančiosios organizacijos ekspertams ir Klaipėdos skyriaus ekspertams.
Internal identifier: 3
Quantity: 4 pieces
Lot: LOT-0004
Title: Cellebrite Inseyets Pro PA Stand Alone
Internal identifier: 4
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Programinės įrangos
Iekšējais identifikators: 2026-09-28 Nr. VPK-1(26)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48517000 IT programmatūras pakotne
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Magnet Graykey Online
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 2 gabali
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Magnet Axiom Premier
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Magnet Axiom
Iekšējais identifikators: 3
Daudzums: 4 gabali
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4