677906-2026 - Competition
Netherlands – Cleaning and sanitation services – SCHOONMAAK & ONDERHOUD GEMEENTE BEESEL
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: SCHOONMAAK & ONDERHOUD GEMEENTE BEESEL
Description: Het doel van deze aanbesteding is het komen tot een marktconform, resultaatgericht schoonmaakcontract op basis van dagelijkse en periodieke schoonmaak waarmee de representativiteit van de locaties van de gemeente Beesel geborgd wordt (zowel op het gebied van de technische kwaliteit als de belevingskwaliteit). De schoonmaak omvat de volgende panden: • Locatie 1: Gemeentehuis: Raadhuisplein 1, 5953 AL Reuver • Locatie 2: Gemeenteloods: Nijverheidsweg 11, 5953 JZ Reuver • Locatie 3: Kantoor milieuoverslagstation: Nijverheidsweg 11, 5953 JZ Reuver
Internal identifier: GB/2027/SO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optiejaren van 3 x 2 jaar.