677919-2026 - Competition
Lithuania – Software programming and consultancy services – Rizikos valdymo ir tinklo veiklos stebėjimo (RVTS) sistemos gamintojo palaikymo, priežiūros ir vystymo paslaugos
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Rizikos valdymo ir tinklo veiklos stebėjimo (RVTS) sistemos gamintojo palaikymo, priežiūros ir vystymo paslaugos
Description: Rizikos valdymo ir tinklo veiklos stebėjimo (RVTS) sistemos gamintojo palaikymo, priežiūros ir vystymo paslaugos
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Options:
Description of the options: Jei bet kuri Sutarties šalis likus 60 (šešiasdešimt) dienų iki sutarties galiojimo pabaigos raštu neinformuoja kitos Sutarties šalies dėl Sutarties ir Paslaugų teikimo pabaigos, Sutartis ir Paslaugų teikimas laikomas automatiškai pratęsiamu 12 (dvylikai) mėnesių. Sutartis gali būti pratęsta 2 (du) kartus po 12 (dvylika) mėnesių. Sutarties trukmė negali viršyti 36 (trisdešimt šešių) mėnesių.