677925-2026 - Competition
Greece – Water-treatment chemicals – Δ8505
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Δ8505
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ 200.000 ΚΙΛΩΝ ΚΑΤΙΟΝΙΚΟΥ ΠΟΛΥΗΛΕΚΤΡΟΛΥΤΗ ΑΚΡΥΛΑΜΙΔΙΟΥ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΣΕ ΠΟΣΙΜΟ ΝΕΡΟ ΣΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΝΕΡΟΥ (ΜΕΝ) ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. - ΤΜΗΜΑ 1 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ 75.000 ΚΙΛΩΝ ΠΟΛΥΗΛΕΚΤΡΟΛΥΤΗ ΥΨΗΛΟΥ ΜΟΡΙΑΚΟΥ ΒΑΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΙΛΥΟΣ ΣΕ ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΗΤΕΣ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗΣ ΣΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΝΕΡΟΥ (ΜΕΝ) ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. - ΤΜΗΜΑ 2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24962000 Water-treatment chemicals
Additional classification (cpv): 24958200 Flocculating agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΤΜΗΜΑ 1
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ 200.000 ΚΙΛΩΝ ΚΑΤΙΟΝΙΚΟΥ ΠΟΛΥΗΛΕΚΤΡΟΛΥΤΗ ΑΚΡΥΛΑΜΙΔΙΟΥ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΣΕ ΠΟΣΙΜΟ ΝΕΡΟ ΣΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΝΕΡΟΥ (ΜΕΝ) ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.
Lot: LOT-0002
Title: ΤΜΗΜΑ 2
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ 75.000 ΚΙΛΩΝ ΠΟΛΥΗΛΕΚΤΡΟΛΥΤΗ ΥΨΗΛΟΥ ΜΟΡΙΑΚΟΥ ΒΑΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΙΛΥΟΣ ΣΕ ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΗΤΕΣ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗΣ ΣΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΝΕΡΟΥ (ΜΕΝ) ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.
Main classification (cpv): 24958200 Flocculating agents