677936-2026 - Competition
Romania – Road salt – Furnizare sare gema industrială, granulație 0-4 mm
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare sare gema industrială, granulație 0-4 mm
Description: Furnizarea de Sare gema industrială, granulație 0-4 mm, este necesară pentru combaterea poleiului și a gheții de pe străzile din municipiul Botoșani, precum și pentru deszăpezire. În masura în care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate autoritatii contractante În termenul de la punctul I.3, termenul limita până la care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare este a 5 a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 10863076_2026_PAAPD1639699
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34927100 Road salt
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Furnizarea de Sare gema industrială, granulație 0-4 mm, este necesară pentru combaterea poleiului și a gheții de pe străzile din municipiul Botoșani, precum și pentru deszăpezire.
Internal identifier: 1