677984-2026 - Competition
Netherlands – Gully cleaning and emptying services – Onderhoud kolken, lijnafwateringen, spindels en schuiven 2027
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud kolken, lijnafwateringen, spindels en schuiven 2027
Description: Gemeente Kampen zoekt één opdrachtnemer voor het periodiek reinigen en onderhouden van de kolken, lijnafwateringen, spindels en schuiven in de gemeente, inclusief de wijk Onderdijks. Het gaat om ruim 20.000 straat-, trottoir- en slokopkolken (machinaal en handmatig), rooster- en lijngoten met zandvangers, hemelwaterafvoeren, drainage- en infiltratiebuizen en het reinigen, inspecteren en smeren van spindels en schuiven. Daarbij horen ook calamiteitenwerk met een kolkenzuiger op afroep (24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar), de bijbehorende verkeersmaatregelen, het afvoeren van slib en een gps-gestuurde rapportage. De werkzaamheden zijn beschreven in RAW-bestek W-26-08 (Standaard RAW Bepalingen 2025 en UAV 2012). De opdracht loopt van 1 januari 2027 tot en met 31 december 2027, met de mogelijkheid om drie keer met een jaar te verlengen tot maximaal vier jaar. Het gaat om ruim 20.000 straat-, trottoir- en slokopkolken (machinaal en handmatig), rooster- en lijngoten met zandvangers, hemelwaterafvoeren, drainage- en infiltratiebuizen en het reinigen, inspecteren en smeren van spindels en schuiven.
Internal identifier: 26.K.010
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90640000 Gully cleaning and emptying services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingen