2. Procedure
Procedure
Title: ΤΔ-090/26 Ασφάλιση Αστικής Ευθύνης έναντι Τρίτων (General Liability Insurance)» της ΣΤΑΣΥ Α.Ε.
Description: Ασφάλιση Αστικής Ευθύνης έναντι Τρίτων (General Liability Insurance)» της ΣΤΑΣΥ Α.Ε.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Ασφάλισης Αστικής Ευθύνης έναντι Τρίτων (General Liability) με Όριο Ευθύνης αναφορικά με Σωματική Βλάβη ή/και Ζημία τρίτων για κάθε Ζημιογόνο Γεγονός και για όλη τη διάρκεια της περιόδου ασφάλισης μέχρι του ποσού των εβδομήντα εκατομμυρίων 70.000.000,00 Ευρώ, ενώ για την Αστική Ευθύνη εκ Τρομοκρατικών Ενεργειών ανά περιστατικό και σωρευτικά κατ΄ έτος το ποσό των 30.000.000,00 Ευρώ,