678003-2026 - Competition
Netherlands – Marketing services – Communicatieadviseur projecten unit Health & Work
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Communicatieadviseur projecten unit Health & Work
Description: De unit Health & Work van TNO richt zich op het ontwikkelen en toepassen van innovaties die bijdragen aan een gezonde, productieve en toekomstbestendige samenleving. Binnen de unit wordt gewerkt aan uiteenlopende onderzoeks- en innovatieopgaven op het gebied van efficiënte geneesmiddelenontwikkeling, gezondheid en leefstijl, jeugdgezondheid en de toekomst van werk. Daarbij is specifiek aandacht voor thema’s als de zorgtransitie, digitale innovaties en vrouwengezondheid. De unit is verantwoordelijk voor de coördinatie en uitvoering van diverse meerjarige programma’s en projecten in deze gebieden, in opdracht van en/of in samenwerking met ministeries, waaronder het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport en het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Het doel van de aanbesteding is het voornemen van TNO tot het sluiten van een Overeenkomst met een (1) Opdrachtnemer voor het opzetten en uitvoeren van project-/programmacommunicatie voor de unit H&W. De opdracht omvat op hoofdlijnen: • Opzet communicatiestrategie voor grote programma’s of projecten voor de overheid. Coördinatie en planning van uitvoer van deze communicatiestrategie. • Afstemmen en samenwerken met andere relevante of betrokken partijen.
Internal identifier: WS2902405021
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79342000 Marketing services
Additional classification (cpv): 79416000 Public relations services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Volledige dienstverlening
Description: Alle dienstverlening die samenhangt met de project binnen de programma's zoals omschreven in de aanbestedingsleidraad. De opdracht omvat op hoofdlijnen: • Opzet communicatiestrategie voor grote programma’s of projecten voor de overheid. Coördinatie en planning van uitvoer van deze communicatiestrategie. • Afstemmen en samenwerken met andere relevante of betrokken partijen.
Internal identifier: 1