678066-2026 - Competition
Poland – Network equipment – Dostawa routerów brzegowych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa routerów brzegowych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk routerów brzegowych wraz z gwarancją na okres 60 miesięcy. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy (PPU)” stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: BA-V.2610.25.2026.MR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
678066-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia sieciowe – Dostawa routerów brzegowych
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa routerów brzegowych
Wewnętrzny identyfikator: BA-V.2610.25.2026.MR
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001