678088-2026 - Competition
Poland – Insurance services – usługa kompleksowego ubezpieczenia Gminy Nakło nad Notecią wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury na lata 2027 – 2029.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: usługa kompleksowego ubezpieczenia Gminy Nakło nad Notecią wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury na lata 2027 – 2029.
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego ubezpieczenia Gminy Nakło nad Notecią wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury na lata 2027 – 2029; uszczegółowiony w załączniku nr 6 do SWZ w zakresie: Część 1 - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zamawiającego w zakresie: a) Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Ubezpieczającego, b) Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, c) Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, d) Ubezpieczenia NNW członków OSP i młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, e) Ubezpieczenie NNW wolontariuszy, praktykantów, stażystów, osób skierowanych do prac interwencyjnych, osób skierowanych do prac publicznych i społecznie użytecznych f) Ubezpieczenie NNW oraz Obowiązkowe Odpowiedzialności Cywilnej sołtysów w okresie: 36 miesięcy przy czym termin obowiązywania umowy rozpocznie się nie wcześniej niż 01.01.2027 do 31.12.2029 z możliwością przedłużenia terminu wykonania zamówienia o kolejne 12 miesięcy (prawo opcji) Część 2 - Ubezpieczenie komunikacyjne, w zakresie: a) Ubezpieczenie OC b) Ubezpieczenie AC/KR c) Ubezpieczenie NNW d) Ubezpieczenie assistance Ubezpieczenia komunikacyjne (OC, NNW, AC/KR, Ass.), zgodnie z terminami wskazanymi w Załączniku Nr 5 do SWZ – wykaz pojazdów, z możliwością przedłużenia terminu wykonania zamówienia o kolejne 12 miesięcy ( prawo opcji).
Internal identifier: ZP.271.21.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zamawiającego
Description: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zamawiającego w zakresie: a) Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Ubezpieczającego, b) Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, c) Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, d) Ubezpieczenia NNW członków OSP i młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, e) Ubezpieczenie NNW wolontariuszy, praktykantów, stażystów, osób skierowanych do prac interwencyjnych, osób skierowanych do prac publicznych i społecznie użytecznych f) Ubezpieczenie NNW oraz Obowiązkowe Odpowiedzialności Cywilnej sołtysów w okresie: 36 miesięcy przy czym termin obowiązywania umowy rozpocznie się nie wcześniej niż 01.01.2027 do 31.12.2029 z możliwością przedłużenia terminu wykonania zamówienia o kolejne 12 miesięcy (prawo opcji) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Internal identifier: część 1
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia zgodnie z art. 441 ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Dotyczy części 1 1) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na przedłużeniu czasu trwania umowy o dodatkowy okres 12 miesięcy. 2) Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie przez zamawiającego jednostronnego oświadczenia woli w formie pisemnej, nie później niż na 30 dni przed upływem pierwotnego terminu obowiązywania umowy. 3) Zakres świadczeń oraz warunki ich realizacji w okresie objętym prawem opcji pozostają tożsame z warunkami określonymi w umowie podstawowej, zgodnie z wyceną Wykonawcy określoną w formularzu oferty dla prawa opcji. 4) Wykorzystanie uprawnień z zakresu prawa opcji będzie uzależnione wyłącznie od potrzeb Zamawiającego. 5) Wykonawcy nie przysługuje roszczeń z tytułu niezrealizowania zamówienia określonego w ramach prawa opcji przez Zamawiającego.
Lot: LOT-0002
Title: Ubezpieczenie komunikacyjne
Description: Ubezpieczenie komunikacyjne, w zakresie: a) Ubezpieczenie OC b) Ubezpieczenie AC/KR c) Ubezpieczenie NNW d) Ubezpieczenie assistance Ubezpieczenia komunikacyjne (OC, NNW, AC/KR, Ass.), zgodnie z terminami wskazanymi w Załączniku Nr 5 do SWZ – wykaz pojazdów, z możliwością przedłużenia terminu wykonania zamówienia o kolejne 12 miesięcy ( prawo opcji).
Internal identifier: część 2
Description of the options: Dotyczy części 2 1) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na przedłużeniu czasu trwania umowy o dodatkowy okres 12 miesięcy. 2) Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie przez zamawiającego jednostronnego oświadczenia woli w formie pisemnej, nie później niż na 30 dni przed upływem pierwotnego terminu obowiązywania umowy. 3) Zakres świadczeń oraz warunki ich realizacji w okresie objętym prawem opcji pozostają tożsame z warunkami określonymi w umowie podstawowej, zgodnie z wyceną Wykonawcy określoną w formularzu oferty dla prawa opcji. 4) Wykorzystanie uprawnień z zakresu prawa opcji będzie uzależnione wyłącznie od potrzeb Zamawiającego. 5) Wykonawcy nie przysługuje roszczeń z tytułu niezrealizowania zamówienia określonego w ramach prawa opcji przez Zamawiającego.
678088-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.21.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: część 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Ubezpieczenie komunikacyjne
Wewnętrzny identyfikator: część 2