678128-2026 - Competition
Croatia – Educational equipment – Specijalizirana oprema za praktikume
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Specijalizirana oprema za praktikume
Description: Specijalizirana oprema za praktikume podijeljena u grupe
Internal identifier: 38/26 JN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162000 Educational equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Oprema za praktikum – Industrijsko-obrtnička škola AUTOMEHATRONIČAR - SERVISER KAROSERIJE
Description: Oprema za praktikum – Industrijsko-obrtnička škola AUTOMEHATRONIČAR - SERVISER KAROSERIJE
Internal identifier: 38/26 JN-1
Lot: LOT-0002
Title: Oprema za praktikum – Strukovna škola Sisak -STOLAR-ICA
Description: Oprema za praktikum – Strukovna škola Sisak -STOLAR-ICA
Internal identifier: 38/26 JN-2
Lot: LOT-0003
Title: Oprema za praktikum –Strukovna škola Sisak - MODNI KROJAČ-ICA
Description: Oprema za praktikum –Strukovna škola Sisak - MODNI KROJAČ-ICA
Internal identifier: 38/26 JN-3
Lot: LOT-0004
Title: Strukovna škola Sisak FOTOGRAF-ICA
Description: Strukovna škola Sisak FOTOGRAF-ICA
Internal identifier: 38/26 JN-4