678143-2026 - Competition
Greece – Heating oil – Διακήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού διαγωνισμού άνω των ορίων προϋπολογισθείσας δαπάνης 258.334,58€ πλέον ΦΠΑ (320.334,88€ συμπ/νου ΦΠΑ ) για την προμήθεια: • πετρελαίου θέρμανσης, κίνησης για την κάλυψη των αναγκών των δομών αρμοδιότητας της ΠΥΣΥ Δ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Διακήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού διαγωνισμού άνω των ορίων προϋπολογισθείσας δαπάνης 258.334,58€ πλέον ΦΠΑ (320.334,88€ συμπ/νου ΦΠΑ ) για την προμήθεια: • πετρελαίου θέρμανσης, κίνησης για την κάλυψη των αναγκών των δομών αρμοδιότητας της ΠΥΣΥ Δ
Description: Διακήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού διαγωνισμού άνω των ορίων προϋπολογισθείσας δαπάνης 258.334,58€ πλέον ΦΠΑ (320.334,88€ συμπ/νου ΦΠΑ ) για την προμήθεια: • πετρελαίου θέρμανσης για την κάλυψη των αναγκών των κτιρίων που στεγάζονται δομές αρμοδιότητας μας για τα έτη 2027-2028: #223.195,20€# πλέον ΦΠΑ ήτοι 276.762,05€ συμπ/νου ΦΠΑ • καυσίμων κίνησης για τα υπηρεσιακά οχήματα (επιβατικά) που ανήκουν στις δομές αρμοδιότητας μας για τα έτη 2027-2028 #27.984,38€# πλέον ΦΠΑ ήτοι 34.700,63€ συμπ/νου ΦΠΑ και πετρέλαιο κίνησης (disel) για την κάλυψη των αναγκών των Η/Ζ που είναι εγκατεστημένα στις δομές αρμοδιότητας μας για τα έτη 2027-2028 #7.155,00€# πλέον ΦΠΑ ήτοι 8.872,20€ συμπ/νου ΦΠΑ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09135100 Heating oil
Additional classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol, 09134100 Diesel oil
5. Lot
Lot: LOT-0004
Title: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ – ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ - ΙΘΑΚΗΣ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
Lot: LOT-0005
Title: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ – ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Lot: LOT-0007
Title: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ – ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ
Main classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol
Lot: LOT-0009
Title: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ – ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ - ΙΘΑΚΗΣ
Lot: LOT-0010
Title: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ – ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Lot: LOT-0011
Title: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ (DIΕSEL) – ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil