678145-2026 - Competition
Bulgaria – Straw and forage – „Доставка чрез закупуване на слама, фураж, фуражни растения и готови храни за животни” за нуждите на ТП „ДЛС-Извора”.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка чрез закупуване на слама, фураж, фуражни растения и готови храни за животни” за нуждите на ТП „ДЛС-Извора”.
Description: „Доставка чрез закупуване на слама, фураж, фуражни растения и готови храни за животни” за нуждите на ТП „ДЛС-Извора”. Доставката включва люцерново сено и фуражни смески за муфлони /гранула/. Участниците следва са се придържат към изискванията посочени в техническата спецификация Приложение №1 неразделна част от документация за участие. ​​​​​​​
Internal identifier: 611120
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03114000 Straw and forage
5. Lot
Lot: LOT-0001