678175-2026 - Competition
Poland – Construction work for water and sewage pipelines – Przebudowa sieci wodociągowej DN150 w ul. Śląskiej, wraz z remontem chodnika w ramach BO2021
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Przebudowa sieci wodociągowej DN150 w ul. Śląskiej, wraz z remontem chodnika w ramach BO2021
Description: Wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa sieci wodociągowej DN150 w ul. Śląskiej, wraz z remontem chodnika w ramach BO2021”.
Internal identifier: ZP/117/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa sieci wodociągowej DN150 w ul. Śląskiej, wraz z remontem chodnika w ramach BO2021”.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Śląska
Miejscowość: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-122
Podpodział krajowy (NUTS): Trójmiejski (PL633)