2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Πρωτοβάθμιας Φροντίδας για την Οργανική Μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
Description: Επαναληπτικός Διεθνής Ανοικτός Δημόσιος Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός με Αρ. Διακήρυξης 5η/2026 για την «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Πρωτοβάθμιας Φροντίδας για την Οργανική Μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ» στο πλαίσιο της Πράξης «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για την κάλυψη των αναγκών του Γενικού Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης "Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ- Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ" για την οργανική μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ» με Κωδικό ΟΠΣ 6021548 η οποία έχει ενταχθεί στο Πρόγραμμα Κεντρική Μακεδονία
Internal identifier: 5/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί με την ανοικτή διαδικασία του άρθρου 27 του ν. 4412/16
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices
Additional classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Τμήμα 7: Πλήρες Σ-ΜΑ παραμετρικής φυσιολογικής ανάλυσης
Description: Τμήμα 7: Πλήρες Σ-ΜΑ παραμετρικής φυσιολογικής ανάλυσης
Internal identifier: 7
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Τμήμα 8: Υπέρηχος ΒΚ 3000 με κεφαλές High Frequency Curved Array, High Frequency Linear, Prostate Triplane και λαπαροσκοπική κεφαλή 4Way Laparoscopic 8666 -RF
Description: Τμήμα 8: Υπέρηχος ΒΚ 3000 με κεφαλές High Frequency Curved Array, High Frequency Linear, Prostate Triplane και λαπαροσκοπική κεφαλή 4Way Laparoscopic 8666 -RF
Internal identifier: 8
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Quantity: 1 piece