See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Inovujme vzděláním 3
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění realizace vzdělávacích kurzů pro zaměstnance členských společností zadavatele v rámci projektu zadavatele „Inovujme vzděláním 3", reg. č. CZ.03.01.03/00/24_071/0007050, financovaného z Operačního programu Zaměstnanost plus, výzvy č. 03_24_071. Účelem poskytovaných služeb je zvýšení úrovně znalostí a dovedností zaměstnanců zapojených společností v oblasti měkkých a manažerských dovedností (část A) a v oblasti informačních technologií a digitálních dovedností (část B). Součástí předmětu plnění je vedle vlastní výuky rovněž organizační zajištění kurzů a zajištění veškeré dokumentace požadované pravidly OPZ+.
Internal identifier: VZNCA012026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Inovujme vzděláním 3 - část A
Description: Měkké a manažerské dovednosti v objemu 7 000 osobohodin.
Internal identifier: VZNCA012026-A
Lot: LOT-0002
Title: Inovujme vzděláním 3 - část B
Description: IT vzdělávání v objemu 10 300 osobohodin.
Internal identifier: VZNCA012026-B