2. Procedure
Procedure
Title: Beveiliging- en receptiediensten
Description: In de huidige situatie heeft de KB een overeenkomst voor Beveiliging- en receptiediensten. Deze overeenkomst eindigt op 30 april 2027 van rechtswege. De KB heeft besloten om Beveiliging- en receptiediensten Europees aan te besteden. De nieuwe Dienstverleningsovereenkomst moet per 1 mei 2027 ingaan. Rekening houdend met indexeringen en een eventuele toename van de behoefte van de KB wordt de maximale omvang van de Dienstverleningsovereenkomst (voor de gehele looptijd van 8 jaar) geraamd op € 10.000.000 exclusief btw.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Additional classification (cpv): 79992000 Reception services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optiejaren: zes keer één jaar. Optiejaren worden onder gelijkblijvende condities en voorwaarden (met uitzondering van de toegestane indexering zoals opgenomen in de Dienstverleningsovereenkomst) uitsluitend op initiatief van de KB geëffectueerd. De KB kan derhalve eenzijdig besluiten de Dienstverleningsovereenkomst al dan niet te verlengen. Na gebruik van de verlengingen eindigt de Overeenkomst van rechtswege op 30 april 2035.