678199-2026 - Competition
Poland – Cardiac stimulation devices – DZP.242.397.2026; Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DZP.242.397.2026; Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki
Description: DZP.242.397.2026; Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki-25 zadań (25 pakietów- szczegółowo opisane w Załączniku nr 2A do SWZ)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182200 Cardiac stimulation devices
Additional classification (cpv): 33182300 Cardiac surgery devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Pakiet nr 1- 1 zadanie
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Pakiet nr 2- 1 zadanie
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3A
Description: Pakiet nr 3A- 1 zadanie
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4A
Description: Pakiet nr 4A- 1 zadanie
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5A
Description: Pakiet nr 5A- 1 zadanie
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Description: Pakiet nr 6- 1 zadanie
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Description: Pakiet nr 7- 1 zadanie
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Description: Pakiet nr 8- 1 zadanie
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 10
Description: Pakiet nr 10- 1 zadanie
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 11A
Description: Pakiet nr 11A- 1 zadanie
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 12A
Description: Pakiet nr 12A- 1 zadanie
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 13A
Description: Pakiet nr 13A- 1 zadanie
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 14
Description: Pakiet nr 14- 1 zadanie
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 15A
Description: Pakiet nr 15A- 1 zadanie
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 16A
Description: Pakiet nr 16A- 1 zadanie
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 17
Description: Pakiet nr 17- 1 zadanie
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 18A
Description: Pakiet nr 18A- 1 zadanie
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 19A
Description: Pakiet nr 19A- 1 zadanie
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 20A
Description: Pakiet nr 20A- 1 zadanie
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 21
Description: Pakiet nr 21- 1 zadanie
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 22
Description: Pakiet nr 22- 1 zadanie
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 23
Description: Pakiet nr 23- 1 zadanie
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 24A
Description: Pakiet nr 24A- 1 zadanie
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 25
Description: Pakiet nr 25- 1 zadanie
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 26
Description: Pakiet nr 26- 1 zadanie