2. Procedure
Procedure
Title: Eindejaarsgeschenken
Description: Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) wil een Raamovereenkomst afsluiten met één leverancier voor het aanbieden van eindejaarsgeschenken voor de werknemers van SZW. Financiële omvang van de Opdracht Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht is gebaseerd op een afname van circa 5.700 vouchers per jaar voor een bedrag van € 70,- (inclusief btw) per voucher en bedraagt gemiddeld € 400.000,- inclusief btw per jaar, derhalve € 1.600.000,- inclusief btw over een looptijd van vier (4) jaar.
Internal identifier: 201865005.011.098
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18530000 Presents and rewards
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1