678204-2026 - Competition
Poland – Data services – Dostawa, wdrożenie, utrzymanie i rozwój kas rejestrujących
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa, wdrożenie, utrzymanie i rozwój kas rejestrujących
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, utrzymanie oraz rozwój kas rejestrujących. 2. Szczegółowy sposób i warunki wykonania zamówienia zawiera Załącznik nr 1 i 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ"), sporządzonej w postępowaniu, opublikowanej na platformie zakupowej dostępnej pod adresem https://pkpintercity.eb2b.com.pl.
Internal identifier: 26/WNP-039683/ITiUP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Przetarg nieograniczony na podstawie art. 378 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.).
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72300000 Data services
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, utrzymanie oraz rozwój kas rejestrujących. 2. Szczegółowy sposób i warunki wykonania zamówienia zawiera Załącznik nr 1 i 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ"), sporządzonej w postępowaniu, opublikowanej na platformie zakupowej dostępnej pod adresem https://pkpintercity.eb2b.com.pl.
678204-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 26/WNP-039683/ITiUP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72300000 Usługi w zakresie danych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72268000 Usługi dostawy oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001