678206-2026 - Competition
Bulgaria – Construction work – Ремонт на покрив и фасади на АП Петрохан
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Ремонт на покрив и фасади на АП Петрохан
Description: Предвижда се следните ремонтни работи отвън: - очукване на компрометираната мазилка до здрава основа; - възстановяване на мазилката; - демонтаж и монтаж на капаци по покрива; - боядисване на фасадата; - обръщане на прозорци; - изработване и монтаж на капаци на шахта за вода; - импрегниране на дъсчена обшивка; - подмяна компрометирана хидроизолация по покрива на помощна сграда; - лакиране дървени елементи на помощна сграда; В помещенията се предвиждат следните дейности: - разваляне на фаянсови и керамични плочки; - очукване на мазилка; - демонтаж и обратен монтаж на мивки; - подмяна на част от тръбите за чиста и мръсна вода; - възстановяване на мазилка и направа на хидроизолация; - полагане на плочки по стени и други.
Internal identifier: 606685
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001