2. Procedure
Procedure
Title: Stedenbouwkundig bureau Duran
Description: Werkzaamheden op hoofdlijn: - Optreden als (ingehuurd) stedenbouwkundige (opstellend, adviserend en toetsend) in de projectorganisatie (deelname aan interne en externe project- en werkgroepen) en participatietrajecten. - Zelfstandig afstemming zoeken met gemeentelijk vakspecialisten, zowel met de gemeentelijk stedenbouwkundige (aanhaken gemeentelijke discipline), als beleidsdisciplines zoals Verkeer, Ecologie, Infra etc. - Opstellen van relevante kaders voor de gebiedsontwikkeling, zoals Beeldkwaliteitsplan, Ruimtelijk Programma van eisen (stedenbouwkundig plan), kavelpaspoorten en ontwerp openbare ruimte. - Bewaken stedenbouwkundige samenhang hele gebiedsontwikkeling. - Penvoerder stedenbouwkundige producten, van themakaarten tot kaderstellende documenten. Zie voor alle overige informatie het Aanbestedingsdocument. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
Internal identifier: DUO DM 15042026 2600154
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71400000 Urban planning and landscape architectural services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1