678233-2026 - Competition
Netherlands – Health and social work services – Ambulante en residentiële crisiszorg Drenthe per 1/4/2027
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ambulante en residentiële crisiszorg Drenthe per 1/4/2027
Description: De Drentse inkoop voor ambulante en residentiële crisiszorg vindt plaats binnen de provincie Drenthe voor de 12 gemeenten. De Jeugdhulpregio Drenthe, Jeugdhulp Zuid-Drenthe en NMD-samenwerking verzorgen gezamenlijk de inkoop van ambulante en residentiële crisiszorg per 1 april 2027 via een SAS-procedure zonder EMVI met selectie en onderhandeling. Voor meer informatie over deze procedure verwijzen wij naar het inkoopdocument. Op 8 oktober 2026 vindt er een informatiesessie plaats met een toelichting op deze procedure, u kunt zich hiervoor aanmelden via drentse-inkoopjeugd@assen.nl. € 39.400.000
Internal identifier: 2026-Crisiszorg-01
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Gemeente wenst middels een SAS-procedure zonder EMVI met één samenwerkingsstructuur van meerdere Jeugdhulpaanbieders een overeenkomst te sluiten voor het bieden van ambulante en residentiële crisiszorg en het organiseren van een aanmeldpunt.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
Additional classification (cpv): 85311300 Welfare services for children and young people
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De Drentse inkoop voor ambulante en residentiële crisiszorg vindt plaats binnen de provincie Drenthe voor de 12 gemeenten. De Jeugdhulpregio Drenthe, Jeugdhulp Zuid-Drenthe en NMD-samenwerking verzorgen gezamenlijk de inkoop van ambulante en residentiële crisiszorg per 1 april 2027 via een SAS-procedure zonder EMVI met selectie en onderhandeling. Voor meer informatie over deze procedure verwijzen wij naar het inkoopdocument. Op 8 oktober 2026 vindt er een informatiesessie plaats met een toelichting op deze procedure. € 39.400.000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie artikel 1.4. van de overeenkomst.