678234-2026 - Competition
Poland – Cleaning services – Usługi sprzątania dla RZGW Warszawa i jednostek podległych
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi sprzątania dla RZGW Warszawa i jednostek podległych
Description: 4.1.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oddzielenie dla każdej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Opisy przedmiotu zamówienia zostały przygotowane oddzielnie dla każdej części, zawierają informacje dotyczące szczegółowej lokalizacji, zakresu i warunków wykonania zadania.
Internal identifier: W.ROZ.270.2.30/2026/RZGW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: art. 138 ust 4 pzp
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 90914000 Car park cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Usługi sprzątania pomieszczeń budynku RZGW w Warszawie przy ul. Zarzecze 13b wraz z terenem zewnętrznym
Description: 4.1.1Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oddzielenie dla każdej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Opisy przedmiotu zamówienia zostały przygotowane oddzielnie dla każdej części, zawierają informacje dotyczące szczegółowej lokalizacji, zakresu i warunków wykonania zadania.
Internal identifier: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Usługi sprzątania obiektów ZZ Dębe
Internal identifier: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ w Piotrkowie Trybunalskim
Internal identifier: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ w Radomiu
Internal identifier: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ w Łowiczu
Internal identifier: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ w Warszawie
Internal identifier: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ we Włocławku
Internal identifier: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ w Ciechanowie
Internal identifier: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 8