678258-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – Zakup i dostawa systemu do diagnostyki immunohistochemicznej wraz z dzierżawą aparatu dla Zakładu Patologii Nowotworów Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa systemu do diagnostyki immunohistochemicznej wraz z dzierżawą aparatu dla Zakładu Patologii Nowotworów Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa systemu do diagnostyki immunohistochemicznej wraz z dzierżawą aparatu dla Zakładu Patologii Nowotworów Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 i 2A do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.217.2026.JG
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents, 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696300 Odczynniki chemiczne, 38434000 Analizatory
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul Artwińskiego 3
Miejscowość: Kielce
Kod pocztowy: 25-734