2. Procedure
Procedure
Title: Leerlingenvervoer en Jeugdwetvervoer gemeente Deventer
Description: De dienst betreft de totale uitvoering voor het vervoer voor leerlingen en jeugdigen die woonachtig zijn in de gemeente Deventer of vallen onder verantwoordelijkheid van de gemeente Deventer (hierna genoemd opdrachtgever). Het betreft vervoer in het kader van de Wet op het primair onderwijs (WPO), Wet op het voortgezet onderwijs (WVO) en de Wet op de expertisecentra (WEC). De kinderen en jongeren hebben recht op vervoer in het kader van de Jeugdwet. Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: F02051
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
Additional classification (cpv): 60120000 Taxi services, 60130000 Special-purpose road passenger-transport services, 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De opdracht kan na de reguliere looptijd maximaal 3x worden verlengd.