678368-2026 - Competition
Belgium – Detection and analysis apparatus – Raamovereenkomst voor een sensoringsysteem voor het monitoren van ruimten en werkplekken in VDAB-gebouwen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor een sensoringsysteem voor het monitoren van ruimten en werkplekken in VDAB-gebouwen
Description: Door het voorzien van sensoren kan VDAB de bezettingsgraad en comfort van hun gebouwen objectief in kaart brengen. Op basis van deze data kan er worden bijgestuurd om zo het gebruik van de gebouwen te optimaliseren. VDAB wenst 1) te monitoren of ruimten al dan niet in gebruik zijn en wat de bezettingsgraad/benuttingsgraad is van deze ruimten. 2) te monitoren of werkplekken al dan niet in gebruik zijn en wat de bezettingsgraad is van deze werkplekken 3) het comfort van deze ruimten/werkplekken in kaart te brengen en te monitoren.
Internal identifier: 2026/1030/INK/FAC/RDT
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
Additional classification (cpv): 51210000 Installation services of measuring equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026/1030 - 1
Internal identifier: 1
Interne identificatiecode: 2026/1030/INK/FAC/RDT
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 38430000 Detectie- en analyseapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 51210000 Installatie van meetuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026/1030 - 1
Interne identificatiecode: 1