See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Delni nakup specialne opreme IV za projekt »Širitev in obnova objekta Univerze v Mariboru Fakultete za zdravstvene vede z nakupom opreme v dveh fazah« po sklopih
Description: Nabava različne specialne opreme za izvajanje kliničnih vaj na UM FZV
Internal identifier: JN-80273
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MIKROTITRSKI ELISA ČITALEC IN AVTOMATSKI SPIRALEC PLOŠČ
Description: MIKROTITRSKI ELISA ČITALEC IN AVTOMATSKI SPIRALEC PLOŠČ
Internal identifier: 578874
Additional classification (cpv): 38434580 Immunoassay analysers
Lot: LOT-0002
Title: MINI REAL-TIME PCR (qPCR)
Description: MINI REAL-TIME PCR (qPCR)
Internal identifier: 578875
Additional classification (cpv): 38951000 Real-time Polymerase Chain Reaction (PCR) equipment
Lot: LOT-0003
Title: SISTEM ZA VIZUALIZACIJO GELOV
Description: SISTEM ZA VIZUALIZACIJO GELOV
Internal identifier: 578876
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0004
Title: AVTOMATIZIRANA IZOLACIJA nukleinskih kislin
Description: AVTOMATIZIRANA IZOLACIJA nukleinskih kislin
Internal identifier: 578877
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0005
Title: STRESALNI INKUBATOR
Description: STRESALNI INKUBATOR
Internal identifier: 578878
Additional classification (cpv): 38436300 Incubating shakers
Lot: LOT-0006
Title: CO₂ INKUBATOR
Description: CO₂ INKUBATOR
Internal identifier: 578879
Additional classification (cpv): 33152000 Incubators
Lot: LOT-0007
Title: MIKROCENTRIFUGA (HLAJENA)
Description: MIKROCENTRIFUGA (HLAJENA)
Internal identifier: 578880
Additional classification (cpv): 42931120 Tabletop centrifuges
Lot: LOT-0008
Title: NAMIZNA CENTRIFUGA
Description: NAMIZNA CENTRIFUGA
Internal identifier: 578881
Lot: LOT-0009
Title: MINI CENTRIFUGA
Description: MINI CENTRIFUGA
Internal identifier: 578882
Lot: LOT-0010
Title: VORTEX MEŠALNIK
Description: VORTEX MEŠALNIK
Internal identifier: 578883
Lot: LOT-0011
Title: DIGITALNO REGULIRANA VODNA KOPEL
Description: DIGITALNO REGULIRANA VODNA KOPEL
Internal identifier: 578884
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Lot: LOT-0012
Title: LABORATORIJSKI HLADILNIK
Description: LABORATORIJSKI HLADILNIK
Internal identifier: 578885
Additional classification (cpv): 39711130 Refrigerators
Lot: LOT-0013
Title: LABORATORIJSKI ZAMRZOVALNIK
Description: LABORATORIJSKI ZAMRZOVALNIK
Internal identifier: 578886
Additional classification (cpv): 39711120 Freezers
Lot: LOT-0014
Title: SISTEM ZA PRIPRAVO ULTRAPURE VODE TIP I
Description: SISTEM ZA PRIPRAVO ULTRAPURE VODE TIP I
Internal identifier: 578887
Additional classification (cpv): 42912300 Machinery and apparatus for filtering or purifying water
Lot: LOT-0015
Title: NAMIZNA BIOLOŠKA VARNOSTNA KOMORA
Description: NAMIZNA BIOLOŠKA VARNOSTNA KOMORA
Internal identifier: 578888
Lot: LOT-0016
Title: PRENOSNI ASPIRATOR
Description: PRENOSNI ASPIRATOR
Internal identifier: 578889
Additional classification (cpv): 33196000 Medical aids
Lot: LOT-0017
Title: ODRASLA SIMULACIJSKA LUTKA
Description: ODRASLA SIMULACIJSKA LUTKA
Internal identifier: 578890
Additional classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Lot: LOT-0018
Title: SIMULATOR STISOV PRSNEGA KOŠA S SVETLOBNIM INDIKATORJAM Z ADAPTERJEM
Description: SIMULATOR STISOV PRSNEGA KOŠA S SVETLOBNIM INDIKATORJAM Z ADAPTERJEM
Internal identifier: 578891
Lot: LOT-0019
Title: SIMULACIJSKA ROKA ZA OTROKA
Description: SIMULACIJSKA ROKA ZA OTROKA
Internal identifier: 578892