2. Procedure
Procedure
Title: DAS inhuur externe inzet Nederlands Jeugdinstituut
Description: Iedere inschrijver kan zich aanmelden voor dit DAS. Eens per week worden nieuwe aanmeldingen gecontroleerd. Indien u wordt toegelaten ontvangt u gedurende de looptijd van het DAS specifieke opdrachten binnen de door u geselecteerde categorieën. Indien u wordt afgewezen, kunt u uw aanmelding terugtrekken, aanpassen en opnieuw indienen. U vindt het DAS via www.NJihuurtin.nl. Voor meer informatie over KBL kunt u kijken op www.KBL.nl en voor meer informatie over NJi kunt u kijken op www.nji.nl. Het aantal uitvragen via het DAS is op voorhand niet te voorzien. De DAS is in basis bedoeld voor de inhuur van de flexibele inzet voor Netwerkorganisatie Kwaliteit en Blijvend Leren. Hieronder verstaan we de categorieën zoals beschreven in deze aankondiging. Voor de overige flexibele inzet voor andere initiatieven ondergebracht bij het Nederlands Jeugdinstituut wordt vooralsnog geen gebruik gemaakt van het DAS. Dit kan in de toekomst wijzigen.
Internal identifier: 2024-028
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Het NJi is een nationaal kenniscentrum dat actuele kennis over opgroeien verzamelt, verrijkt, duidt en deelt. Wij brengen kennis onder de aandacht en helpen om die kennis toe te passen. Het NJi treedt onder andere op als werkgever van Netwerkorganisatie Kwaliteit en Blijvend Leren. Voor dit initiatieven is flexibele inzet gewenst. Het NJi gaat de inhuur van de flexibele inzet voor Netwerkorganisatie Kwaliteit en Blijvend Leren aanbesteden via een Dynamisch Aankoop Systeem (DAS). Het DAS wordt gepubliceerd op www.NJihuurtin.nl. Het NJi behoudt zich het recht voor in de toekomst deze aankondiging uit te breiden. Iedere inschrijver kan zich aanmelden voor dit DAS. Eens per week worden nieuwe aanmeldingen gecontroleerd. Indien u wordt toegelaten ontvangt u gedurende de looptijd van het DAS specifieke opdrachten binnen de door u geselecteerde categorieën. Indien u wordt afgewezen, kunt u uw aanmelding terugtrekken, aanpassen en opnieuw indienen. U vindt het DAS via www.NJihuurtin.nl. Dit DAS wordt ingesteld voor de volgende categorieën: Categorie 1: Inhoud, Categorie 2: Netwerk/Community, Categorie 3: Marketing en Communicatie. Voor meer informatie over KBL kunt u kijken op www.KBL.nl en voor meer informatie over NJi kunt u kijken op www.nji.nl.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: NJi heeft voor dit DAS onderstaande categorieën opgenomen. Voorlopig zijn deze categorieën beschreven voor de externe inzet bij het netwerk Kwaliteit en Blijvend Leren. Gedurende de looptijd kan dit uitgebreid worden naar bredere inzet voor het NJi. De genoemde voorbeeldfuncties gelden slechts als indicatie om de reikwijdte van de categorie weer te geven en zijn niet bedoeld om uitputtend op te sommen welke opdrachten in de categorie geplaatst zullen worden. Categorie 1: Inhoud Hieronder valt alle inhuur van externe inzet en organisaties gericht op het werken aan de inhoudelijke doelstellingen. Voorbeeldfuncties: - Leercoach - Inhoudsdeskundige - Programmaleider - Projectmedewerker - Projectcoördinator - Procesbegeleider - Adviseur - Onderzoeker Voorbeeld organisaties - Adviesbureaus - Onderzoeksbureau Categorie 2: Netwerk/community Hieronder valt alle inhuur van externe inzet en organisaties gericht op de ontwikkeling, opbouw en ondersteuning. Voorbeeldfuncties: - Netwerkregisseur - Netwerkondersteuner - Communitymanager Voorbeeld organisaties: - ICT organisatie (m.b.t. bijv. CRM systemen / platform) - Adviesbureaus - Onderzoeksbureau Categorie 3: Marketing & communicatie Hieronder valt alle inhuur van externe inzet en organisaties gericht op de (door)ontwikkeling en ondersteuning van de interne en externe communicatie. Voorbeeldfuncties: - Tekstschrijver - Ontwerper - Illustrator - Communicatiemedewerker - Communicatieadviseur - Ondersteuning bij het organiseren van evenementen Voorbeeld organisaties: - Designbureau - Evenementenbureau Het aantal uitvragen via het DAS is op voorhand niet te voorzien. De DAS is in basis bedoeld voor de inhuur van de flexibele inzet voor Netwerkorganisatie Kwaliteit en Blijvend Leren. Hieronder verstaan we de categorieën zoals hierboven beschreven. Voor de overige flexibele inzet voor andere initiatieven ondergebracht bij het Nederlands Jeugdinstituut wordt vooralsnog geen gebruik gemaakt van het DAS. Dit kan in de toekomst wijzigen. Kleine opdrachten met een waarde van minder dan 30.000 euro kunnen gemotiveerd buiten het DAS één op één worden gegund.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het DAS wordt initieel ingericht voor 4 jaren, waarna deze 6 maal een jaar verlengd kan worden