2. Procedure
Procedure
Title: PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE K CELKOVÉ OPRAVĚ OBJEKTU KOPECKÉHO SADY 10, PLZEŇ
Description: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí projektových a inženýrských služeb spočívajících ve vypracování projektové dokumentace pro povolení záměru (DPZ) a projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS), přičemž DPS bude současně sloužit jako dokumentace pro zadání a výběr zhotovitele stavby, včetně soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Součástí předmětu plnění je rovněž předprojektová příprava nezbytná pro řádné zpracování projektové dokumentace (zaměření, průzkumy, sondy, posouzení, ...). Dále sledování a průběžná aktualizace předpokládaných investičních nákladů stavby, zajištění restaurátorského průzkumu, zpracování podrobného plánu organizace výstavby, návrh rámcového harmonogramu realizace stavby a zajištění kompletní inženýrské činnosti (zajištění povolení záměru, obstarání veškerých stanovisek, vyjádření, součinnost při výběru dodavatele stavby, ...). Součástí plnění je i výkon dozoru projektanta v průběhu výstavby. Podrobně je předmět plnění veřejné zakázky uveden v zadávací dokumentaci a v závazném návrhu smlouvy o dílo (součást zadávací dokumentace). Základní předpokládaná hodnota veřejné zakázky činí 8 000 000 Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky včetně vyhrazené změny závazku činí 10 400 000 Kč bez DPH.
Internal identifier: CN/49/CN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 71300000 Engineering services, 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works, 71247000 Supervision of building work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Podmínky vyhrazených změn jsou uvedeny v čl. 2.6 Zadávací dokumentace.