2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor levering en installatie van geïntegreerde end-to-end WiFi-as-a-Service voor studentenhomes.
Description: De opdracht heeft tot voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor een geïntegreerde end-to-end dienstverlening inzake WiFi-as-a-Service voor studentenhomes. De dienstverlening omvat onder meer de levering, installatie, exploitatie, monitoring, het beheer en de ondersteuning van draadloze netwerken, internetconnectiviteit, eindgebruikersondersteuning, authenticatie via EduRoam en de mogelijkheid tot een persoonlijk draadloos netwerk per kamer voor diverse toestellen. Internettoegang vormt een kritische basisvoorziening voor studenten. De opdracht legt daarom niet uitsluitend de nadruk op technische dekking, maar ook op beschikbaarheid, performantie, monitoring, incidentbeheer, servicelevels en gebruikersondersteuning.
Internal identifier: DRIT/TTHD/26-02
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72400000 Internet services
Additional classification (cpv): 72420000 Internet development services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DRIT/TTHD/26-02 - 1
Description: zie opdrachtdocument
Internal identifier: 1