678593-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services – Usługi konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej z podziałem na części:
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej z podziałem na części:
Description: Przedmiotem zamówienia jest Usługi konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej z podziałem na części: Część I: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia na terenie Portu Wojennego Gdynia Część II: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia na terenie miasta Gdynia oraz w miejscowości Dębogórze Część III: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia na terenie miasta Gdańska Część IV: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia na terenie miasta Hel. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Internal identifier: 108/KPW/SOF/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Na mocy art. 411 ust. 7 ustawy Pzp, zamawiający wyznacza krótszy termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości usługi konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej i kończącą się umowę na przedmiotową usługę, procedura musi zostać przeprowadzana w trybie pilnym i w jak najkrótszym terminie. Zgodnie z komentarzem do ustawy Pzp warto zauważyć, że w przypadku zamówień klasycznych oraz sektorowych pilna potrzeba udzielenia zamówienia winna zostać „należycie uzasadniona” przez zamawiającego, natomiast w dziedzinie OiB z takiego obowiązku uzasadniania ustawodawca zrezygnował.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Część I: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia na terenie Portu Wojennego Gdynia
Description: Przedmiotem zamówienia są: Część I: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia na terenie Portu Wojennego Gdynia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Internal identifier: 108/KPW/SOF/2026 - część I
Lot: LOT-0003
Title: 2. Część II: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w komplek. wojskowych administrowanych przez KPW Gdynia na terenie miasta Gdynia oraz w miejscowości Dębogórze
Description: Przedmiotem zamówienia są: Część II: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia na terenie miasta Gdynia oraz w miejscowości Dębogórze Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Internal identifier: 108/KPW/SOF/2026 - część II
Lot: LOT-0004
Title: 3. Część III: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia na terenie miasta Gdańska
Description: Przedmiotem zamówienia są: Część III: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia na terenie miasta Gdańska Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Internal identifier: 108/KPW/SOF/2026 - część III
Lot: LOT-0005
Title: 4. Część IV: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia na terenie miasta Hel.
Description: Przedmiotem zamówienia są: Część IV: Usługa konserwacji i napraw systemów ochrony technicznej tj.: Systemów Alarmowych (SA), Systemów Kontroli Dostępu (SKD), Telewizyjnego Systemu Nadzoru (TSN), Elektronicznych Depozytariuszy Kluczy(EDK), Domofonów i Wideo-domofonów w jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia na terenie miasta Hel. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Internal identifier: 108/KPW/SOF/2026 - część IV