2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowe ubezpieczenie Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowe ubezpieczenie Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 3.4. 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, 3.5. 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Część I: Ubezpieczenie mienia a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR) b) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) Część II: Ubezpieczenie OC a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych (OC obowiązkowe). b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez Ubezpieczonego działalności leczniczej (OC dobrowolne). c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, które jest wykorzystywane w takiej działalności (OC działalności). Część III: Ubezpieczenie komunikacyjne a) Ubezpieczenie obowiązkowe posiadaczy pojazdów mechanicznych (OCPM) b) Ubezpieczenie auto-casco (AC) c) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków pasażerów i kierowców (NNW) d) Ubezpieczenie Assistance (ASS) 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna . 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp w wysokości do 10% wartości zamówienia dla każdej z części.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66512100 Accident insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ubezpieczenie mienia
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services
Lot: LOT-0002
Title: Ubezpieczenie OC
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
Lot: LOT-0003
Title: Ubezpieczenie komunikacyjne
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services, 66512100 Accident insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Ubezpieczenie mienia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Ubezpieczenie OC
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Ubezpieczenie komunikacyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej